OBJAVA: 03.06.2018, 16:31h   •   IZMJENA: 03.06.2018, 16:31h   komentara   •     ISPIŠI

Treći klub po uspješnosti

Mladi borci drniškog karate kluba pomeli konkurenciju u Sisku: Osvojili devet medalja

PIŠE P.Š.
03.06.2018, 16:31h

Članovi karate kluba Drniš nastupili su tijekom vikenda na kupu Siska 2018. i osvojili devet odličja svih vrsta, a Karate klub Drniš na tom se natjecanju ostvarenim odličnim rezultatima smjestio na treće mjesto najuspješnijih klubova.

Ana Marija Jukica je u kategoriji mlađih kadetkinja do 54kg osvojila zlatno odličje dok je u težoj kategoriji kadetkinja do 55kg osvojila srebrenu medalju.

Stipe Mijatović i Mateo Ožegović su u kategoriji mlađih kadeta boreći se zajedno u finalu prezentirali odličnu borbu, no pobjedu je odnio Stipe Mijatović dok se Mateo Ožegović morao zadovoljiti drugim mjestom.

Mateo Perišić se natjecao u kategoriji juniori open i u kategoriji seniora open odnijevši kući zlato u juniorima i srebro u seniorima vrlo brzim i napornim borbama.

Ivan Baričević je u kategoriji učenika so 30kg izborio srebro i broncu u kategoriji mlađih kadeta do 36kg.