OBJAVA: 18.03.2019, 06:20h   •   IZMJENA: 18.03.2019, 06:20h   komentara   •     ISPIŠI

Bushido kup prijateljstva

Novih šest medalja u kolekciji Karate kluba Šibenik 1066: Najuspješniji Karlo Ramljak

18.03.2019, 06:20h

Još jedan u nizu uspješnih nastupa je iza Karate kluba Šibenik 1066 čiji su natjecatelji svoju kolekciju obogatili s još šest medalja s odličnog turnira u Zagrebu.

Naime, u Zagrebu je održan međunarodni turnir Bushido kup prijateljstva koji je okupio 660 natjecatelja (71 klub iz 5 zemalja) u svim uzrasnim kategorijama.

Najuspješniji u redovima Šibenčana bio je ovoga puta Karlo Ramljak koji je odličnim nastupom obilježio sve pobjede i osvojio zlatno odličje, dok su brončana odličja osvojili Nardo Vladić (kadeti), Mile Matić (mlađi kadeti), Mare Mileta (mlađe učenice, učenice) i Antea Mileta (mlađe učenice).

- Bilo je ovo još jedno u nizu uspješno odrađenih aktivnosti kluba te naša marljiva ekipa nastavlja po zacrtanom planu i programu - poručuju iz Karate kluba Šibenik 1066.