SADA ČITATE
Pet članova Karate kluba Šibenik okitilo se medaljama u Pločama, najuspješniji Pentek i Škember
KLJUČNE RIJEČI
Karate klub Šibenik
Karate
          OBJAVA: 11.11.2019, 06:42h   •   IZMJENA: 11.11.2019, 06:42h   komentara   •     ISPIŠI

Vrhunski rezultat

11.11.2019, 06:42h

Karate klub Šibenik je i ovoga vikenda ostvario vrhunski rezultat. Nastupio je na Ploče open turniru s pet natjecatelja u disciplini kata na kojem je sudjelovalo više od 480 natjecatelja iz 38 klubova te tri različite države. Na turniru je osvojeno pet zlatnih medalja te tri brončane medalje.

Ovoga puta su djevojke iz prve postave zaista zablistale i zadivile svojom majstorskom izvedbom i demonstracijom karate vještine.

Dvostruko zlato je osvojila Ana Pentek u učenicama i mlađim kadetkinjama. Juraj Škember je osvojio zlatne medalje u kategorijama mlađih učenika i u kategoriji učenika.

Ema Matić je osvojila zlatnu medalju u kategoriji učenica. Mirta Lemac je osvojila dvije brončane medalje, jednu u kategoriji učenica te jednu u kategoriji mlađih kadetkinja. Dalila Mehuljić je osvojila brončanu medalju u kategoriji učenica.

- U ukupnom poretku drugi, a za malo nas je pretekao prijateljski klub iz Vukovara koji je došao u puno većem broju. Već sljedeći turnir idemo još spremniji i puno brojniji – poručuju iz Karate kluba Šibenik.