OBJAVA: 12.10.2014, 11:48h   •   IZMJENA: 12.10.2014, 11:48h   komentara   •     ISPIŠI

Veliki uspjeh mladih karataša

Pet medalja za članove Karate kluba Šibenik u Zadru

12.10.2014, 11:48h

Mladi karataši Šibenika nastupili su jučer u Zadru na petom međunarodnom turniru 'Kup grada Zadra'. Osvojili su pet medalja, od čega tri srebrne i dvije brončane.

Srebro su osvojili Hana Huljev i Bruna Baranić u skupini mlađih učenica. David Zoričić je osvojio srebro u skupini učenika.

Brončanu medalju su osvojili Iris Kovač i Bruno Čović u skupini učenika do 12 godina. Stipe Orlović je odličnom borbom i malim nedostatkom sportske sreće, zauzeo četvrto mjesto.

Ovo je bio prvi pripremni turnir i ujedno otvaranje i nagoviještavanje nove natjecateljske sezone.