OBJAVA: 30.04.2018, 15:26h   •   IZMJENA: 30.04.2018, 15:26h   komentara   •     ISPIŠI

Međunarodni turnir u Sisku

Sjajan nastup drniških karataša: Baričević zlatni, Mihaljević brončana, dvije bronce za Jukicu

30.04.2018, 15:26h

Karate klub Drniš nastupio je na međunarodnom memorijalnom turniru u Sisku pod vodstvom trenera Zorana Zoričića. Nastupila su tri natjecatelja, a u Drniš se vraćaju s izvrsnim rezultatima.

Ugodno iznenađenje priredio je Ivan Baričević osvojivši najsjajnije odličje - pehar u kategoriji učenici -30 kg. Petra Mihaljević kao nova članica nastupila je prvi put u kategoriji učenice -40 kg i osvojila brončanu medalju.

Ana Marija Jukica je imala odličan u nastup u kategoriji kadetkinje -45 kg, ali je u polufinalu izgubila od iskusne i kvalitetne natjecateljice te je ostvarila treće mjesto. Također je nastupila u kadetkinjama u kategoriji -55kg osvojivši broncu.

Karate klub Drniš je izuzetno zadovoljan nastupom svojih mladih natjecatelja i pokazuje da raspolaže članovima koji zbog svog rada i truda osvajaju medalje u svim kategorijama.