OBJAVA: 23.01.2016, 22:27h   •   IZMJENA: 23.01.2016, 22:27h   komentara   •     ISPIŠI

11. kolo A-1 lige

Gošće uspješnije na Baldekinu: Zadarske košarkašice uspješnije od šibenskih

Facebook ŽKK Šibenik Gošće uspješnije na Baldekinu: Zadarske košarkašice uspješnije od šibenskih
23.01.2016, 22:27h

Košarkašice Šibenika doživjele su poraz na domaćem parketu. U 11. kolu A-1 lige na Baldekinu ih je pobijedio susjedni Zadar rezultatom 74:66.

Četiri koša prednosti imale su gostujuće košarkašice nakon prve četvrtine, a u koš istu prednost imale su i na polovici utakmice.

U trećoj su četvrtini uspjele gošće udvostručiti svoje vodstvo, da bi zadnju dionicu igre Šibenčanke dobili s košem prednosti, pa je utakmica završila pobjedom gošći od osam koševa razlike.

Po 14 koševa u šibenskim su redovima postigle Marija Šolić, Klaudia Periša i Martina Božikov.

Šibenčanke u sljedećem kolu gostuju u Puli.