OBJAVA: 10.02.2019, 20:28h   •   IZMJENA: 10.02.2019, 20:28h   komentara   •     ISPIŠI

Slavlje kod Dubrave

Ivišić i Pleadin kadete GKK Šibenika vratili na pobjedničke staze

Facebook Naši Tići Ivišić i Pleadin kadete GKK Šibenika vratili na pobjedničke staze
10.02.2019, 20:28h

Nakon poraza od Cibone kadeti GKK Šibenika vratili su se pobjedama u Jedinstvenoj kadetskoj ligi. Slavili su ove nedjelje na gostovanje kod Dubrave, bilo je 86:99.

Vrijednu pobjedu ostvarili su mladi Šibenčani u uzbudljivoj utakmici. Imali su vodstvo i nakon prve i nakon druge četvrtine. Domaćin je minimalno poveo uoči zadnjih deset minuta igre, no, tu su igrači Branka Klisovića ponovno bili raspucani i stigli su do pobjede.

Najveće zasluge za to idu dvojcu T. Ivišić – Pleadin. Obojica su imali double-double učinak: Ivišić 32 koša i 12 skokova, a Pleadin 34 koša i 16 skokova. Odličnu je utakmicu odradio i Živković – 17 koševa i osam skokova.