OBJAVA: 31.01.2016, 11:17h   •   IZMJENA: 31.01.2016, 11:17h   komentara   •     ISPIŠI

Primile 30 koševa u zadnjih deset minuta

Kobna zadnja četvrtina: Šibenske košarkašice ostale bez pobjede u Puli

Facebook ŽKK Šibenik Kobna zadnja četvrtina: Šibenske košarkašice ostale bez pobjede u Puli
31.01.2016, 11:17h

Šibenske košarkašice nisu uspjele doći do pobjede na gostovanju u Puli. Tri su četvrtine bile blizu, no, u zadnjoj četvrtini primile su čak 30 koševa, postigle 20, pa su se pobjedi radovale domaće igračice, bilo je 79:75.

Četiri koša prednosti imale su Šibenčanke poslije prvih deset minuta igre, a identično su vodstvo imale i na poluvremenu.

U nastavku, odnosno trećoj četvrtini, za jedan su koš uspjele podići svoju prednost, no, sve to nisu uspjele sačuvati u zadnjoj četvrtini. Postigle su 20 koševa, ali i primile 30, što je na kraju rezultiralo i pobjedom Puljanki od četiri koša razlike.

Čak pet igračica postiglo je dvoznamenkast broj koševa. Božikov je imala double-double učinak (20 koševa, deset skokova), Tošić je zabila 16, Cigić 13, a Periša i Šolić po 12.

U sljedećem kolu ekipa Linde Antić Borak na Baldekinu dočekuje Split.