OBJAVA: 25.02.2018, 07:36h   •   IZMJENA: 25.02.2018, 07:36h   komentara   •     ISPIŠI

Ostale 'kratke' za dva poena

Minimalan poraz košarkašica Šibenika kod Dubrave: Periša opet fantastična

Milan Balaban/arhiva Minimalan poraz košarkašica Šibenika kod Dubrave: Periša opet fantastična
25.02.2018, 07:36h

Košarkašice Šibenika doživjele su poraz na gostovanju kod Dubrave BLC. Domaća je ekipa slavila s 55:53.

Zagrepčanke su bile bolje u prvom poluvremenu: imale su vodstvo od osam na kraju prve, odnosno 12 koševa razlike na kraju druge četvrtine.

Nastavak je protekao u znaku Šibenčanki, koje su predvođene Perišom, smanjivale prednost. U završnici su imale i zadnji napad za možebitno izjednačenje (ili pobjedu), ali šut Tošić za dva nije bio precizan. Potom su domaće igračice stale na liniju slobodnih bacanja, no, oba su puta promašile i ostalo je 55:53 za Dubravu.

Periša je ubacila 29 poena, a imala je i 12 skokova. Dvoznamenkasta je s deset koševa bila i Borič.