OBJAVA: 16.04.2016, 22:51h   •   IZMJENA: 16.04.2016, 22:51h   komentara   •     ISPIŠI

Sjajni Segarić i Brkić

Nastavljen pobjednički niz Jolly JBS-a: Do treće pobjede stigli u Zaboku

arhiva/ŠibenikIN Nastavljen pobjednički niz Jolly JBS-a: Do treće pobjede stigli u Zaboku
16.04.2016, 22:51h

I u trećem kolu Lige za ostanak košarkaši Jolly JBS-a stigli su do pobjede. Pobjednički niz nastavili su na gostovanju kod Zaboka, slavili su sa 79:75, uz odlične partije Juraja Segarića i Joze Brkića.

U četvrtoj minuti ima Jolly JBS vodstvo od 11:4. No, serijom koševa Vukovića Zabok se vratio u prednost. A s plus pet domaćina (25:20) ušlo se u drugu četvrtinu.

U 15. minuti Jolly JBS, nakon početnog vodstva od 4:2, ponovno je u plusu. Petkovića pogađa tricu za 31:29. Od 32:36 u 16. minuti do kraja četvrtine pogađa samo Velićeva momčad. Zabijali su Brkić, Gulam i Kraljević za plus deset na poluvremenu – 42:32.

Raspoloženi su Segarić i Brkić bili i u drugom poluvremenu kad je Jolly JBS imao i vodstvo od 16 razlike – 51:35. No, uoči deset zadnjih minuta Zabočani su se vratili u utakmicu, imali su samo tri poena zaostatka – 54:57.

U 34. minuti Zabok je na samo minus jedan, potom su za kratko i poveli (62:61), a Jolly JBS odgovara tricama Segarića i Gulama. Vuković vraća nadu domaćinu, no, Gulam pogađa novu tricu za plus pet (70:65). U 39. minuti ima Jolly JBS plus sedam što bez problema uspijevaju sačuvati do kraja utakmice.