GKK Šibenka u podne kod Bosca

Pleadin: 'Na nama je da od prve minute igramo maksimalno koncentrirano i energetski na nivou'

Košarka   |   Autor: ŠibenikIN   |   21.04.2024 u 10:40

Facebook Šibenka/Milan Balaban
Kraj tjedna, nedjelja u podne! Termin 32. kola Favbet Premijer lige košarkašima Šibenke donosi gostovanje u Zagrebu (Trnsko) kod ekipe Bosca, posljednje ekipe na ljestvici.

-U ovu nedjelju u ranom terminu u 12:00 sati igramo protiv ekipe Bosca koji, iako su zadnji na ljestvici, posjeduju kvalitetu u mladim igračima koji su jak kvalitetni i imaju potencijala za postići nešto više. Mi smo još u igri da dohvatimo play off, tako da od moje ekipe očekujem jedan pravi i ozbiljan pristup i uz jednu timsku igru vjerujem da ćemo doći do pobjede – istaknuo je Petar Maleš, trener GKK Šibenke.

Optimist je i Juraj Pleadin: - U ne baš specifičnom i uobičajenom terminu očekuje nas utakmica s ekipom Bosca koja je ispala iz lige i nema više nikakav pritisak od rezultata, samim time nemaju što izgubiti pa će biti opušteni. Takve utakmice znaju biti zamka za protivnike. Na nama je da od prve minute igramo maksimalno koncentrirano i energetski na nivou i s time naša pobjeda ne bi trebala doći u pitanje.

Utakmicu od 12:00 sati možete pratiti na HKS TV.