OBJAVA: 05.10.2019, 21:20h   •   IZMJENA: 05.10.2019, 21:20h   komentara   •     ISPIŠI

Stopostotan učinak

S prvog gostovanja kući s bodovima: Uvjerljiva pobjeda GKK Šibenke u Jazinama

Facebook GKK Šibenka S prvog gostovanja kući s bodovima: Uvjerljiva pobjeda GKK Šibenke u Jazinama
05.10.2019, 21:20h

Košarkaši GKK Šibenke s bodovima se vraćaju s prvog gostovanja u sezoni. Odnijeli su bodove iz legendarnih Jazina, protiv istoimenog protivnika. Jurićev sastav slavio je rezultatom 76:58.

Već do kraja prve četvrtine imali su Šibenčani vodstvo od sedam koševa prednosti. Do odlaska na odmor ta je prednost gotovo udvostručena.

Treća dionica igre pripala je domaćinima, ali vodstvo šibenskog sastava nije bilo ugroženo. U zadnjih deset minuta opet je narasla šibenska prednost, do konačnih +18.

Vladović sa 17 i Dašić s 15 koševa bili su najefikasniji u šibenskim redovima.

Debitant Cobb igrao je sedam minuta i u tom je razdoblju postigao dva koša, imao je jedan koš i jednu ukradenu loptu.