OBJAVA: 03.03.2019, 21:35h   •   IZMJENA: 03.03.2019, 21:35h   komentara   •     ISPIŠI

Na Baldekinu

Samo tri koša u zadnjoj četvrtini: Poraz košarkašica Šibenika od Raguse

Facebook Naši Tići Samo tri koša u zadnjoj četvrtini: Poraz košarkašica Šibenika od Raguse
03.03.2019, 21:35h

Košarkašice Šibenika poražene su u 18. kolu prvenstva na Baldekinu od Raguse. Dubrovkinje su slavile rezultatom 68:60. Ključna je bila zadnja dionica igre u kojoj je ekipa Stipe Bralića postigla samo tri koša.

Plus četiri (23:19) imale su Šibenčanke na kraju prve četvrtine. Na poluvremenu vodstvo je, doduše minimalno, na strani gošći.

Raspoložene su bile domaće igračice u trećoj dionici igre, ponovno su prednost vratile na svoju stranu. No, onda kao da su nestale s terena. Postigle su samo tri koša u deset minuta zadnje dionice igre, a Dubrovkinje 13 što im je i donijelo pobjedu.

Melendez je ponovno imala double-double učinak (15 koševa i 13 skokova), Vukšić je ubacila 16, a Borić 12 koševa.