OBJAVA: 12.03.2017, 09:32h   •   IZMJENA: 12.03.2017, 10:51h   komentara   •     ISPIŠI

Večeras popravni protiv Lakersa

Šarić opet solidan u porazu Philadelphije od Clippersa

Screenshot Šarić opet solidan u porazu Philadelphije od Clippersa
PIŠE M.K.
12.03.2017, 09:32h

Dario Šarić bio je ponajbolji igrač među igračima Philadelphije koju su u subotu navečer po srednjem europskom vremenu s 112:100 svladali Los Angeles Clippersi.

Dario je u 34 minute na parketu zabio 17 koševa, skočio je uspješno pet puta i imao jednu asistenciju. Međutim, opet se mučio sa šutom, ovaj put ne toliko s tricom koju je pucao 2 od 5, koliko s dvicom i na kraju je imao ukupnu preciznost manju od 40 posto.

Utakmica je bila izjednačena sve do polovice zadnje četvrtine, a kod Philadelphije je bio očit pad snage pri kraju utakmice.

U 13 utakmica od 8. veljače Šarić ima prosjek od 19.6 koševa, 8.4 skokova i 3.7 asistencije po utakmici uz postotak šuta od 48.6 posto. Samo su Giannis Antetokounmpo, DeMarcus Cousins, LeBron James i Russell Westbrook upisali sličan učinak u istom razdoblju.

Phili je ovo bio četvrti poraz zaredom, a priliku za ispravak dojma s turneje po zapadu imat će večeras protiv LA Lakersa.