KLJUČNE RIJEČI
nogomet
ŽNL
NK DOŠK
          OBJAVA: 20.03.2016, 08:39h   •   IZMJENA: 20.03.2016, 08:39h   komentara   •     ISPIŠI

Županijska nogometna liga

Facebook NK DOŠK/NK Mladost Tribunj DOŠK prekinuo proljetni niz Šibenika 2: A. Marin u 90. minuti donio pobjedu Drnišanima
20.03.2016, 08:39h

Drniški DOŠK na Podvornici je prekinuo proljetni pobjednički niz Šibenika 2. Golom Angela Marina u 90. minuti DOŠK je nanio poraz trenutnom lideru Županijske nogometne lige.

Pogodaka u drniškoj utakmici nije bilo sve do samog kraja utakmice. A onda je domaća sedmica, Angelo Marin, zatresao mrežu Šibenikova vratara Antonija Kneževića i tako svojoj momčadi osigurao vrijedne bodove.

Bila je to zaostala utakmica osmog kola. A u redovnom 15. kolu tribunjska Mladost na domaćem je terenu s 3:1 pobijedila Vrliku. Dva je gola postigao Igor Stegić, jedan Šimun Popov, dok je strijelac za Vrliku bio kapetan Božo Vicić.

Kolo će danas zaključiti Janjevo i Vodice.