OBJAVA: 18.05.2014, 22:06h   •   IZMJENA: 18.05.2014, 22:12h   komentara   •     ISPIŠI

Županijski prvaci i pobjednici Kupa

FOTO Vodičanima još jedan trofej, deklasirali Janjevo u finalu Kupa

I. J. FOTO Vodičanima još jedan trofej, deklasirali Janjevo u finalu Kupa
18.05.2014, 22:06h

Samo tjedan dana nakon što su postali prvaci Županijske nogometne lige, Vodičani su na Šubićevcu podigli još jedan trofej, onaj namijenjen pobjedniku Županijskog kupa. U finalnom su susretu u potpunosti deklasirali Janjevo, slavili su sa 7:1. Po dva gola postigli su Mario Fakčević, Šime Deur i Josip Juričev, a jedan Igor Stegić, dok je počasni gol za momčad iz Janjeva postigao Matija Mazarekić.

Pred oko 250 gledatelja na Šubićevcu je odigran finalni susret Županijskog nogometnog Kupa, a trofej je zasluženo otišao u Vodice, momčadi koja je još jednom u ovoj sezoni, po četvrti put, bila bolja od Janjeva.

Na prvi se pogodak čekalo do 23. minute, a tada je Šime Deur poslije centaršuta s desne strane matirao Lukića. Devet minuta kasnije Vodičani su udvostručili vodstvo: Juričev je izveo korner, a Fakčević je preciznim udarcem zatresao mrežu. Isti je igrač i četiri minute kasnije postigao pogodak. Opet je Juričev u ulozi asistenta, a Fakčević je iskosa s desne strane prebacio istrčalog vratara Janjeva za 3:0. A prije odlaska na odmor u strijelce se upisao i Stegić, poslije asistencije Grubelića.

Drugo su poluvrijeme golom otvorili gosti: Matija Mazarekić dobio je odličnu loptu i s dvojicom igrača na leđima uspio je matirati Juričev-Ivina na golu Vodica. Brzo je stigao odgovor Vodičana: nakon nekoliko asistencija u strijelce se upisuje i Juričev. U 73. minuti na 6:1 povisuje Deur, a konačnih 7:1 u 82. minuti postavio je Josip Juričev.

Posljednji zvižduk suca Ive Krečka označio je i početak vodičkog slavlja. Dva trofeja u samo tjedan dana dovoljan su povod za proslavu, uoči kvalifikacija za ulazak u Treću ligu. A pobjednički pehar kapetanu Vodica uručio je dopredsjednik HNS-a Ante Kulušić.

Priznanje je otišlo i u ruke pomoćnog suca Mladena Hrge koji se utakmicom Vodica i Janjeva oprostio od dugogodišnje sudačke karijere.

VODICE – JANJEVO 7:1 (4:0)