Šesnaestina finala Supersport Hrvatskog nogometnog Kupa

Jedan gol dovoljan za plasman dalje: Marin Jakoliš donio pobjedu nad Međimurjem

Nogomet   |   Autor: Š.I.   |   22.09.2021 u 20:54

Facebook HNK Šibenik
Nogometaši Šibenika zabilježili su pobjedu u utakmici šesnaestine finala Supersport Hrvatskog nogometnog Kupa. A najzaslužniji za pobjedu nad Međimurjem od 1:0 i plasman dalje je strijelac pobjedničkog gola Marin Jakoliš.

Kao što je i najavio, trener Rosas priliku je pružio i nekim igračima koji su do sada imali manju minutažu. Tako je od prve minute na golu bio Đaković, Benić, Dasilva i Attys također su igrali prvi put u početnom sastavu.

Trenutak odluke dogodio se u prvom poluvremenu, u 24. minuti kad je Marin Jakoliš zatresao mrežu Jesenovića za, pokazat će se kasnije, jedini gol na utakmici.

U nastavku Kupa vjerojatniji protivnik Šibeniku bit će Slaven Belupo (27. listopada).

MEĐIMURJE – ŠIBENIK 0:1 (0:1)
Čakovec, stadion SRC Mladost, gledatelja 200.
Sudac: Dario Bel – Osijek
Pomoćnici: Kristijan Novosel – Gat