Borba za opstanak

Juniori Šibenika poraženi u Koprivnici od izravnog konkurenta sa 2:1

Nogomet   |   Autor: G.M.   |   02.05.2022 u 17:02

YOUTUBE/SCREENSHOT/SLAVENBELUPOTV
U sklopu 25. kola Prve HNL za juniore, mladi nogometaši Šibenika poraženi su na gostovanju kod Slaven Belupa sa 2:1 (2:0). Ovom pobjedom Slaven je prestigao Šibenčane na ljestvici pa se Šibenik trenutno nalazi na 15. mjestu, koje vodi u kvalifikacije. Golove za Slaven Belupo dali su Crnac i Čordaš, jedini strijelac za goste Šupe iz slobodnog udarca.

Domaćin je poveo u 29. minuti, kada je Forov probio lijevu stranu, ušao u šesnaesterac, povratnom loptom našao Crnca koji je zabio za 1:0. Dvije minute poslije Čordaš je na desnoj strani neometan ušao u šesnaesterac i udvostručio vodstvo Koprivničanaca.

U 73. minuti slobodan udarac za Šibenik sa lijeve strane dosta iskosa, ubacio je visoko Bruno Šupe, loptu u letu nitko nije uspio zahvatiti i ona je ušla u gol, za konačnih 2:1.

U sljedećem kolu Šibenik dočekuje Istru.

Slaven Belupo-Šibenik 2:1 (2:0)

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica. Gledatelja 100. Suci Toni Dadić, Filip Krznarić i Ivan Jović.
Strijelci: Crnac 1:0 (29'), Čordaš 2:0 (31'), Šupe 2:1 (73')
SLAVEN BELUPO: Ante Vuković, Gabriel Eskinja, Danila Forov, Novak Tepšić, Franko Čordaš, Ante Crnac, Ivan Matejaš, Dominik Čeko, Šimun Šabijan, Ivan Ganžulić, Filip Krušelj (još su igrali Tin Petričić, Niko Mihalinec, Emanuel Mađarić)
ŠIBENIK: Marko Benat, Ivica Vidović, Ante Bolanča, Duje Škugor, Tomislav Marinović, Ante Živalj, Bruno Šupe, Stipe Crljen, Leon Jurić, Doni Grdić, Ivan Bilić (još su igrali Carlos Eduardo Torres Gongora, Luka Koceić, Jure Pešić)