OBJAVA: 03.09.2018, 21:38h   •   IZMJENA: 03.09.2018, 21:46h   komentara   •     ISPIŠI

Škola nogometa HNK Šibenika

Facebook Naši Tići Kadeti 'sredili' i Lokomotivu, pionirima poraz, dvije pobjede u Dalmatinskoj ligi
03.09.2018, 21:38h

Mlađe kategorije HNK Šibenika aktivne su bile proteklog vikenda. U prvoj HNL polovičan učinak, a u Dalmatinskoj ligi stopostotan.

Pioniri i kadeti, koji se natječu u 1. HNL, su u Crnici u 2. kolu dočekali Lokomotivu i ostvarili polovičan učinak. Pioniri su poraženi s visokih 5-0, a kadeti su ostvarili pobjedu od 2-1. Svi golovi su postignuti u prvom dijelu, a mrežu gostiju je načeo Ivan Laća udarcem s bijele točke. Gosti iz Zagreba izjednačuju, ali pobjedu Šibeniku golom donosi Zvonimir Mijić, udarcem glavom na ubačaj Mudronje.

U idućem kolu putuju u goste Rijeci, igra se 9. rujna od 15 sati.

U sklopu 2. kola Dalmatinske lige pioniri i kadeti su na Šubićevcu ugostili Primorac iz Biograda i ostvarili dvije sigurne pobjede. Pioniri su pobijedili s čak 6-1, a opet se istaknuo Diego Sekulić koji je već do poluvremena postigao tri gola. Još su se u strijelce upisali Bruno Paić, Lukas Bačelić i Jakov Paić.

Kod kadeta je prvo poluvrijeme završilo bez golova, ali u nastavku zahvaljujući golovima Nike Raka, Festima Shatrija i Mate Bagavca sva tri boda ostaju u Šibeniku.

Po rasporedu natjecanja treće kolo bi se trebalo igrati već sutra i to na gostovanju kod Zmaja u Makarskoj.