OBJAVA: 03.10.2016, 20:55h   •   IZMJENA: 03.10.2016, 20:57h   komentara   •     ISPIŠI

Mlađe kategorije HNK Šibenika

Knežević donio pobjedu kod neporaženog Adriatica, dva boda iz Dubrovnika

Š.I. Knežević donio pobjedu kod neporaženog Adriatica, dva boda iz Dubrovnika
03.10.2016, 20:55h

Mlađe kategorije HNK Šibenika aktivne su bile i proteklog vikenda. Juniori su upisali pobjedu na teškom gostovanju kod Adriatica, dok su se pioniri i kadeti iz Dubrovnika vratili osvojivši po jedan bod.

Ovaj vikend su mladi šibenski nogometaši u Dalmatinskoj ligi odigrali sedmo kolo. Juniori su gostovali u Splitu kod neporaženog Adriatica. Ostvarili su pobjedu od 1-0, a pogodak za veliku pobjedu postigao je Antonio Knežević. Mlađi pioniri su odgodili utakmicu protiv Adriatica zbog nastupa na 'Mandarina Cup Opuzen 2016.'.

Pioniri i kadeti su išli na teško gostovanje u Dubrovnik kod GOŠK Dubrovnika 1919. Pioniri su odigrali 1-1. Šibenik je poveo golom Ivana Laće sredinom prvog poluvremena, ali pred kraj poluvremena je Rakić dobio crveni karton i Šibenik ostaje s igračem manje. Dubrovnik je to iskoristio i uspio izjednačiti u drugom poluvremenu za konačnih 1-1.

Kadeti isto donose bod uz rezultat 1-1. Ovdje je Dubrovnik ostao s igračem manje zbog crvenog kartona, ali su na poluvrijeme otišli s vodstvom od 1-0. Šibenik je u drugom dijelu, uz stalni pritisak, stigao do boda pogotkom Jakova Labora.

U osmom kolu mlađim pionirima i juniorima u Šibenik dolazi Jadran LP, a pionirima i kadetima GOŠK (KG).