Mumlek protiv Vukovića

Loša uvertira za večeras: Juniori Šibenika visoko poraženi u Varaždinu

Nogomet   |   Autor: G.M.   |   20.08.2022 u 13:37

Screenshot/youtube
U drugom kolu juniorske HNL nogometaši Šibenika poraženi su u Varaždinu od istoimenog domaćina sa 3:0 (1:0). Strijelci za Varaždin bili su Damjanić (autogol) u 33., Ocvirek u 52. te Lesjak u 61. minuti.

Nakon što su u prvom kolu uzeli domaći bod protiv prošlosezonskog prvaka Hajduka, šibenski juniori nisu bili jednako uspješni i protiv prošlosezonskog osvajača Kupa. Nakon što su u prvom poluvremenu sami načeli svoju mrežu, Šibenčani su u nastavku primili još dva pogotka za uvjerljivi poraz na sjeveru Hrvatske.

U trećem kolu Šibenik dočekuje novu ekipu u ligi, Mladost iz Ždralova.

VARAŽDIN: Kirić, Gibanjek, Ratajec, Rell, Lesjak, Ocvirek, Roginić, Posavec, M. Težak, Plavec Marković, V. Težak (još su igrali Erdelji, Obadić, Levanić, Sviben, Hrženjak, Hrgar, Horvatić), trener Miljenko Mumlek

ŠIBENIK: Mišević, Baturina, Škorlić, Moses, Bolanča, Silov, Živalj, Damjanić, Crljen, Sekulić, Jurić (još su igrali Žamić, Koceić, Mučić, Pavlović, Katić, D. Goreta), trener Klaudio Vuković