Protiv rumunjskog trećeligaša

Marin i Sahiti za prvu pobjedu nogometaša Šibenika na medulinskim pripremama

Nogomet   |   Autor: ŠibenikIN   |   12.01.2022 u 19:27

HNK Šibenik
Trećeg dana priprema na istarskom poluotoku nogometaši Šibenika odigrali su prvu pripremnu utakmicu. S 2:0, golovima Antonija Marina i Suada Sahitija, pobijedili su rumunjskog trećeligaša ACS Foresta Suceava.

U prvom poluvremenu pogodaka nije bilo, a odluka o pobjedniku pala je u završnici susreta. Prvo je u 78. minuti Marin poentirao na asistenciju Skorupa, a potom je Marin namjestio priliku koju je u pogodak pretvorio Sahiti.

i M. Jakoliš, Delić i Bačelić-Grgić nisu nastupili u ovoj utakmici.

Novo ime koje se priključilo Šibenčanima u Medulinu je Francuz Alexandre Klopp, igrač biogradskog Primorca. Od prvog dana priprema s narančasto-crnima su i Skorup i Vidović, obojica su zaigrala u prvoj utakmici.

- Kako to obično biva u prvoj pripremnoj utakmici noge su bile teške, kod igrača se osjećao umor. Zato nam je u prvom poluvremenu bilo nešto teže igrati, dok smo u drugom dijelu apsolutno izdominirali i zasluženo pobijedili – kazao je Marko Kartelo, pomoćni trener šibenske momčadi.

Iduću pripremnu utakmicu Šibenik će igrati u subotu protiv srpskog drugoligaša Žarkova.

Šibenik: Rogić, Batarelo, Perić, Bedoya, Ćurić, Škugor, Mina, Marin, Damjanić, Lopez i Mena. II. poluvrijeme: Đaković, Skorup, Klopp, Vidović, Grdić, Bilić, Kvesić, Sahiti, Torres i Rak.