Pripremna utakmica u BIH

Pobjeda HNK Šibenika u Rami: Mladi Kulušić ponovno strijelac, poentirali i Marijanović i Šušnjara

Nogomet   |   Autor: ŠibenikIN   |   26.07.2023 u 19:51

Facebook Ramski Vjesnik
Prvu od tri dogovorene utakmice za vrijeme boravka na pripremama na Kupresu odradili su nogometaši Šibenika. S 3:0 pobijedili su domaćina Ramu, a strijelci su bili Kulušić, Marijanović i Šušnjara.

Rama je klub koji se natječe u Drugoj ligi FBiH – Jug, a prošlu su sezonu završili na desetom mjesto.

U prvom poluvremenu Carević je na teren poslao sastav od onih nešto iskusnijih igrača. I tu golova nije bilo.

Ali u nastavku pala su čak tri. A za Šibenčane su u tom razdoblju igrali uglavnom mladi uz najiskusnijeg Stipu Bačelića-Grgića.

Mrežu domaćina prvi je načeo mladi Lovre Kulušić u 50. minuti. Drugi je to gol mladića iz omladinskog pogona Šibenika u ovim pripremama.

Rezultat je u 70. minuti povisio Robert Marijanović, a konačnih 3:0, netom prije kraja utakmice, postavio je glavom Luka Šušnjara poslije odlične asistencije Saudijca Hanija Boune.

Novi ogled, ovog puta protiv Tomislava iz Tomislavgrada, pred Šibenčanima je ovog petka. Uslijedit će subotnji ogled u Zenici protiv tamošnjeg Čelika, a po povratku iz BiH Šibenik će gostovati kod Zagore u Unešiću, u ponedjeljak 31. srpnja od 18 sati i 30 minuta.

ŠIBENIK: Đaković, Gačić, Ćosić, Dujmović, Pavičić, Cvijanović, Roca, Ivanković, Brajković, Majić, Božić. Trener: Mario Carević. Još su igrali: Mišević, Bouni, Bačelić-Grgić, Čeko, Marjanović, Bustos, Torres, Kulušić, Baturina, Šušnjara, Sekulić. Trener: Mario Carević.