Protiv FK Makedonija GP

Pobjeda za kraj priprema: Nogometašima Šibenika treće mjesto u Medulinu

Nogomet   |   Autor: ŠibenikIN   |   15.01.2023 u 13:02

Facebook HNK Šibenik/arhiva
Nogometaši Šibenika odigrali su i posljednju pripremnu utakmicu na istarskom poluotoku. Pobjedom od 3:0 nad FK Makedonijom GP pripreme u Medulinu, ali i Arena Cup, završili su osvajanjem trećeg mjesta.

Pobjedu su Cvitanovićevom sastavu donijeli pogoci Ivana Krole u 40., Ivana Delića u 68. minuti i Karla Špeljaka u 76. minuti utakmice.

Tom pobjedom Šibenčani su, nakon remija protiv slovačkog drugoligaša MFK Dolný Kubín (0:0), pobjede nad FK Radnički Beograd (4:0), te poraza od Lokomotive (0:2), medulinske pripreme zaključili novom pobjedom.

Momčad će se do početka prvenstva pripremati na Šubićevcu. A prvenstveno se nastavlja u sljedeću nedjelju kad će Šibenik gostovati na Poljudu kod Hajduka (15 sati).

ŠIBENIK: Đaković, Kvesić, M. Matić, Perić, Kreković, Skorup, Dolček, Krolo, Grdić, Rak, Marasović. Još su igrali: Rogić, Soldo, Moses, Delić, Špeljak, Arai, Mišević, Šupe.