OBJAVA: 10.03.2019, 19:48h   •   IZMJENA: 10.03.2019, 19:48h   komentara   •     ISPIŠI

Protiv Intera na Šubićevcu

Polovičan učinak u I. HNL: Pionirima novi poraz, Laća donio slavlje kadetima

U 18. kolu prvoligaškog natjecanja naši su pioniri i kadeti na Šubićevcu ostvarili polovičan učinak. Pioniri su doživjeli novi poraz, bilo je 2:1 za Inter, dok su kadeti, na krilima raspoloženog Ivana Laće, preokretom stigli do pobjede.

ŠibenikIN Polovičan učinak u I. HNL: Pionirima novi poraz, Laća donio slavlje kadetima
10.03.2019, 19:48h

Na umjetnoj travi Šubićevca pioniri Šibenika poraženi su od vršnjaka zaprešićkog Intera. Kirin je u sedmoj minuti goste doveo u vodstvo udarcem iz velike udaljenosti. Tek što se krenulo s centra u drugom dijelu Niko Galić Alviž izjednačio je rezultat. No, bodovi su otišli gostujućoj momčadi zahvaljujući novom udarcu iz daljine, ponovno je strijelac bio Kirin (60. minuta).

Kadeti su, pak, stigli do pobjede. A od prve su minute zaigrali povratnici iz reprezentacije – kapetan Doni Grdić vratio se iz reprezentacije Australije, a Šibenikov prvi strijelac Ivan Laća iz izabrane vrste Hrvatske.

Vrlo zanimljiva i dinamična utakmica u kojoj su poveli gosti, zabio je Lučak u 16. minuti. Imao je Inter prednost i na poluvremenu, no, da kući ne odu sa sva tri boda pobrinuo se najbolji Šibenikov igrač i najbolji strijelac lige Ivan Laća.

Prvo je u 58. minuti iskosa s lijeve strane matirao vratara gostiju, da bi u 76. minuti hladnokrvno realizirao najstrožu kaznu i svojoj momčadi donio iznimno važne bodove.

U sljedećem kolu momčadi Mile Petkovića i Ive Šupe gostuju kod Hajduka u Splitu.