Četiri gola i prazna mreža

Prva pobjeda Šibenika u Medulinu: Uvjerljivi protiv beogradskog Radničkog

Nogomet   |   Autor: ŠibenikIN   |   08.01.2023 u 13:09

HNK Šibenik
Nogometaši Šibenika stigli su do prve pobjede na medulinskim pripremama. U sklopu Arena Cupa s 4:0 pobijedili su Radnički iz Beograda.

Nakon 0:0 protiv slovačkog MFK Dolny Kubin, momčad Marija Cvitanovića stigla je do pobjede. Protivnik je bio srpski drugoligaš Radnički, a Šibenčani raspucani.

U prednost su stigli pred kraj prvog poluvremena kad je mrežu protivnika naciljao Ivan Delić. S tim se rezultatom i otišlo na predah.

Peta minuta nastavka donijela je povećanje vodstva, zabio je Leon Kreković. Do kraja utakmice poentirala su još dva ofenzivca šibenskog sastava: Čop u 75. i Špeljak u 87. minuti utakmice.

Novi susret šibenski nogometaši imaju u srijedu, a protivnik je hrvatski prvoligaš Lokomotiva.

HNK Šibenik: Rogić, Mesa, M. Matić, Perić, Dolček, Barnabas, Mina, Delić, Grdić, Rak, Arai. Još su igrali: Đaković, Kvesić, Soldo, Kreković, Skorup Damjanić, Šupe, Krolo, Marasović, Knežević, Špeljak, B. Matić, Čop.