U Gabeli

Prvi poraz nogometaša Šibenika u pripremnom razdoblju: Uspješniji je bio GOŠK

Nogomet   |   Autor: ŠibenikIN   |   23.07.2023 u 20:11

Mate Gojanović/ŠibenikIN
Na putu prema Kupresu, gdje će odraditi sedmodnevne pripreme, nogometaši Šibenika zastali su danas u Gabeli kako bi odmjerili snage protiv GOŠK-a. Doživjeli su visok poraz, domaćin je slavio s visokih 3:0.

U ranoj fazi utakmice domaćini su poveli: Nižić je u devetoj minuti naciljao mrežu Miševića.

Do kraja prvog dijela mreže su mirovale, ali u nastavku nisu. Još su dvije lopte odsjele u šibenskom golu.

Prvo je Mihaljević u 64. minuti povisio na 2:0, da bi četiri minute kasnije u strijelce se upisao i Šero.

Počasni gol za Šibenik u 80. je minuti postigao mladi Lovre Kulušić, član Šibenikove omladinske škole.

Sljedeću utakmicu Šibenik igra u srijedu, protivnik je Rama.

ŠIBENIK: Mišević, Perić, Osmanković, Cvijanović, Baturina, Roca, Ivanković, Čeko, Bustos, Brajković, Šušnjara. Još su igrali: Đaković, Ilić, Ćosić, Gačić, Dujmović, Marijanović, Torres, Božić, Bačelić-Grgić, Sekulić, Kulušić, Bouri, Majić, Pavičić. Trener: Mario Carević.