OBJAVA: 30.03.2019, 17:38h   •   IZMJENA: 30.03.2019, 17:58h   komentara   •     ISPIŠI

Igrači i Uprava uz Milu Rončević

www.hnk-sibenik.hr/arhiva Remi pored Jadra: Antunović narančaste doveo u vodstvo, domaćini izjednačili iz prekida
30.03.2019, 17:38h

(Samo) jedan bod osvojili su nogometaši Šibenika na gostovanju kod Solina. Na igralištu pored Jadra odigrali su narančasti 1:1, a kako je Varaždin upisao domaću pobjedu nad Lučkim, prednost je ponovno tri boda.

U susret su narančasti ušli bez kartoniranog Muse, te s trojcem Prince-Bulat-Kukec na klupi, odnosno još jednim stoperom Bilićem od prve minute.

Po lošem travnjaku, na jednom od najneugodnijih gostovanja, Šibenčani su poveli u 32. minuti: nakon par odbijanaca u kaznenom prostoru domaćih Antunović je glavom iz gužve poslao loptu u mrežu. Treći je to gol ofenzivca kluba sa Šubićevca, odnosno drugi ovog proljeća.

Tek što je počelo drugo poluvrijeme stiže izjednačenje: korner za Solin, Tomić je glavom pogodio za, pokazat će se kasnije, konačnih 1:1.

Ni u trećem pokušaju ovog proljeća momčad Šibenika nije uspjela doći do sva tri boda s gostovanja. Poraženi su u Gradskom vrtu, u Čakovcu su remizirali, a novi remi upisali su i danas na igralištu pored Jadra.

Novi tjedan donosi i novo gostovanje, ovog puta kod Sesveta.

Inače, sav prihod s utakmice domaćini su namijenili liječenju 2-godišnje Mile Rončević. I HNK Šibenik dao je svoj doprinos: igrači i Uprava kluba kupili su 50 ulaznica (cijena 1 ulaznice je 20 kuna) i na taj način pomogli ovu humanitarnu akciju!

SOLIN – ŠIBENIK 1:1 (0:1)