Slijedi Čelik iz Zenice

Remi protiv Tomislava, mladi Lovre Kulušić ponovno strijelac

Nogomet   |   Autor: ŠibenikIN   |   28.07.2023 u 20:13

Facebook HNK Tomislav Tomislavgrad
U drugoj od tri dogovorene prijateljske utakmice u sklopu priprema na Kupresu nogometaši Šibenika gostovali su kod Tomislava. Odigrali su 1:1, a u strijelce se ponovno upisao mladi Lovre Kulušić.

Momčad koja se natječe u drugom razredu BIH nogometa i koja je prošlu sezonu završila na sedmom mjestu, do prednosti je došla pred kraj prvog poluvremena. Banović je u 41. minuti matirao Đakovića.

Rezultat se nije mijenjao sve do pred sam kraj utakmice. A gol za Šibenik postigao je ponovno Lovre Kulušić. To je već treći gol mladog igrača poniklog na Šubićevcu.

U sustavu Šibenika nije bilo ozlijeđenih stopera Perića i Osmankovića.

Iskusni Bačelić-Grgić na ovoj je utakmici, umjesto na svojoj standardnoj poziciji zadnjeg veznog, dobio novu ulogu. Trener Mario Carević odlučio je provjeriti koliko Šibenčanin može na poziciji posljednjeg igrača obrane.

Ove subote Šibenik će odigrati još jednu utakmicu u BIH. Putuju u Zenicu gdje će u 19:30 sati odmjeriti snage protiv domaćina Čelika.

Šibenik: Đaković, Ćosić, Bačelić-Grgić, Dujmović, Pavičić, Cvijanović, Ivanković, Roca, Majić, Brajković, Božić. Još su igrali: Mišević, Baturina, Šušnjara, Sekulić, Ilić, Bustos, Kulušić, Čeko, Gačić, Bouri, Torres, Marijanović. Trener: Mario Carević.