OBJAVA: 23.10.2015, 13:51h   •   IZMJENA: 23.10.2015, 13:51h   komentara   •     ISPIŠI

Šesto kolo Županijske nogometne lige

Šibenik 2 ponovno pobjeđuje: Slavili u Janjevu

arhiva/ŠibenikIN Šibenik 2 ponovno pobjeđuje: Slavili u Janjevu
23.10.2015, 13:51h

Momčad Šibenika 2 vratila se na pobjedničke staze u Županijskoj nogometnoj ligi. Nakon prvog poraza u Tribunju, slavili su još jednom na gostujućem terenu, s 3:1 pobijedili su Janjevo u Kistanjama.

Šesto kolo Županijske nogometne lige u četvrtak su utakmicom u Kistanjama otvorili domaćin Janjevo i Šibenik 2. Druga momčad šibenskog drugoligaša upisala je pobjedu i to nakon što su domaćini poveli, završilo je s 3:1 za Godinićevu momčad.

Ivan Paško u 11. minuti doveo je Janjevo u vodstvo. Pred kraj prvog dijela, u 37. minuti, Akrapović je izjednačio na 1:1. A u razmaku od dvije minute u drugom poluvremenu, u 58. i 60. minuti, Šibenik 2 je osigurao pobjedu: mrežu domaćeg vratara tresli su Banić i B. Španja.

U srijedu, 28. listopada Šibenik 2 će na Šubićevcu, u sedmom kolu ŽNL, ugostiti kninsku Dinaru.

ŠIBENIK 2: Goreta, Mikić (od 61. Šarić), B. Španja (od 82. F. Jurić), Vikario, Baran, Matić, Vunić (od 53. Copić), Banić, Akrapović (od 76. Knežević), Šimat, Imširović. Trener: Anđelko Godinić.