Godište 2012.

Šibenski Tići pobjednici turnira sv. Ante u Tribunju

Nogomet   |   Autor: F. Zeljak   |   12.06.2023 u 12:16

ŠibenikIN
Mali nogometaši HNK Šibenik, 'Tići', pobjednici su turnira sv. Ante, koji se prošle subote, 10. lipnja, održao u Tribunju.

Šibenski Tići, godište 2012., na cjelodnevnom turniru u Tribunju, pod vodstvom trenera Ivice Matića, okitili su se zlatnim medaljama.

Mali nogometaši HNK Šibenik bili su smješteni u skupinu B, sa Slavenom iz Trogira, Dinarom, NK Mladost Tribunj, NK Zora i NK Joso Bego II.

- Pohvale organizatorima na odličnom turniru. Djeca su uživala na travi te pokazala svoju pravu igru, koja je na izvrsnoj razini. To im je donijelo i zasluženo prvo mjesto te zlatne medalje. Čestitam mojim momcima na osvojenom turniru, na velikoj želji, trudu i uzornom ponašanju – poručio je trener šibenskih Tića Ivica Matić.

Tići su u prvom kolu pobijedili Mladost Tribunj 3:0 te u drugom 4:0 Dinaru. U trećoj odigranoj utakmici u subotu pobijedili su 4:2 ekipu Slavena iz Trogira. Zatim, sa 4:0 svladali Zoru pa sa 0:5 ekipu Jose Bege II.

U polufinalu su igrali s Vodicama te slavili sa 4:2, a u finalu, nakon puno borbe, pobijedili sa 3:1 mlade 'Žute podmornice' Jose Bege.

Igrač šibenskih Tića, Ivan Marin Kulušić, proglašen je najboljim igračem turnira.