OBJAVA: 10.04.2016, 18:41h   •   IZMJENA: 10.04.2016, 18:41h   komentara   •     ISPIŠI

Radni vikend za mlađe kategorije HNK Šibenika

Svih šest bodova protiv GOŠK-a iz Kaštel Gomilice, jedan u Vranjicu

Š. I. Svih šest bodova protiv GOŠK-a iz Kaštel Gomilice, jedan u Vranjicu
10.04.2016, 18:41h

I ovog su vikenda mlađe kategorije HNK Šibenika bile aktivne, osim prvoligaških utakmica pionira i kadeta (na zahtjev Osječana dogovorena odgoda). Na domaćem su terenu uzeli Šibenčani svih šest bodova protiv GOŠK-a iz Kaštel Gomilice, dok su u Vranjicu kod Omladinca osvojili bod.

Mlađi pioniri i juniori su ugostili GOŠK iz Kaštel Gomilice. Pobjednički niz nastavili su mlađi pioniri koji su pobijedili s 2:0 za ostanak na vrhu tablice (četiri boda više od Hajduka i Splita). Za 1:0 pogodio je Jure Pešić, a u drugom je poluvremenu svoju dobru igru okrunio golom i Duje Škugor, najbolji strijelac Šibenika, ali i cijele lige.

Juniori su, pod vodstvom Ranka Lakića Đakovića, pobijedili 5:1. Poveli su golom Imširovića, a gosti su izjednačili u 45. minuti. Ali u drugom poluvremenu drugim golom Imširovića, Copića, S. Banića, te Celića s 11 metara juniori stižu do uvjerljive pobjede.

Pioniri i kadeti su gostovali u Vranjicu kod Omladinca. Pioniri su odigrali 2:2, poveli su 2:0 golovima Brajkovića i Malenice s 11 metara, ali su domaćini iz dva prekida došli do boda. Kadeti su izgubili 2:1, primili su mladi šibenski nogometaši rani gol. Poslije se igralo samo na gol Omladinca, ali bez promjene rezultata. Domaćin iz kontre pri kraju povećava na 2:0, a u zadnjim minutama Celić smanjuje na 2:1.

U idućem kolu Prve HNL Šibenik gostuje kod Rijeke, a u Dalmatinskoj ligi mlađi pioniri i juniori će u goste Hajduku, dok pioniri i kadeti u subotu dočekuju Primorac Stobreč, a u nedjelju Jadran LP.

Mlađe kategorije HNK Šibenika, Šibenik - GOŠK Š. I.