OBJAVA: 03.12.2017, 19:23h   •   IZMJENA: 03.12.2017, 19:23h   komentara   •     ISPIŠI

Dalmatinska liga

Uvjerljive pobjede za mlađe pionire i juniore Šibenika na kraju polusezone

Facebook Naši Tići Uvjerljive pobjede za mlađe pionire i juniore Šibenika na kraju polusezone
03.12.2017, 19:23h

S odigranim 15. kolom završila je polusezona Dalmatinske lige za mlađe kategorije HNK Šibenika. I mlađi pioniri i juniori bili su vrlo uvjerljivi.

Danas su mlađi pioniri i juniori na hladnom Šubićevcu ugostili Omladinac iz Vranjica. Mlađi pioniri su prikazali sav raskoš svog talenta i ostvarili pobjedu od 8-1. U strijelce su se upisali Duje Vranjković tri puta, po dva gola su postigli Božo Dugeč i Bruno Paić, te jedan Domagoj Mihaljević.

Juniori su ostvarili pobjedu od 4-3, koju su iščupali u zadnjim sekundama utakmice. Narančasti su u utakmicu ušli odlično i do poluvremena su vodili 3-0 uz nekoliko promašenih prilika. Strijelci su bili Tonći Ljubić, Ante Ljubičić i Leonardo Batinić. Nakon poluvremena Omladinac kreće na sve ili ništa i već do sredine drugog dijela su uspjeli izjednačiti na 3-3. Taj rezultat je stajao sve do zadnjih trenutaka utakmice kada Toni Blažević pogađa za pobjedu Šibenika.

Juniori su igrali bez Mate Barišića koji se dan ranije teško ozlijedio u susretu Županijske lige. Šibenik 2 u Crnici je ugostio Rudar, a u ranoj fazi utakmice Barišić je slomio ključnu kost, te je odmah navečer operiran u šibenskoj Općoj bolnici.

Pioniri i kadeti su gostovali prošlog vikenda u Sinju kod Junaka. Pioniri su doživjeli visoki poraz od 7-0, a kadeti su osvojili bod koji im je svojim golom donio Ivan Radomirović.