I dalje pri vrhu lige

Zagori bod u Metkoviću, Vodice poražene u Ivanbegovini

Nogomet   |   Autor: G.M.   |   14.09.2022 u 14:43

Facebook/NK Vodice
U 4. kolu 3. HNL-jug (četvrti rang) dva predstavnika Šibensko-kninske županije imala su teška gostujuća iskušenja; Zagora je kod Neretve odigrala 1:1 (1:1), dok su Vodice doživjele prvi poraz kod Kamena iz Ivanbegovine sa 3:2 (2:0).

Unešićani se i dalje drže ritma „kući pobjeda, vani bod“, a u Metkoviću su imali i vodstvo od 29. minute pogotkom Krajine, konačnih 1:1 postavio je Kalfić u 37.

NERETVA: Čović, Galov, Katavić, Raguž, Dolić, Listar, Skaramuca, Ravlija, Kalfić, Marić, Zovko (još su igrali Ćavar, Domgjonaj, Sesar), trener Mario Svaguša
ZAGORA: Lytovka, Bolanča, Šupe, Blažević, Zeljković, Vidović, Bagarić, Mornar, Gabrić, Božić, Krajina (još su igrali Rodić, Barada), trener Boris Pavić

Vodice su pak nakon 3 uvodne pobjede doživjele prvi poraz, Kamen je već u prvom poluvremenu imao dva razlike (Kljenak 13., Kujundžić 35.), Prpić je goste u nastavku vratio u igru pogocima u 65. te iz penala u 78., no pobjedu domaćinu donio je Kilić u 88.

KAMEN I.: Šušnjara, Roguljić, Planinić, Žužul, Perić, Kuzman, Kovačić, Kljenak, B. Kujundžić, Kilić, Žužul (još su igrali M. Kujundžić, Erceg, Lasić), trener Goran Šušnjara
VODICE: Benat, Stojčević, Sušić, Fuštin, Malenica, Prpić, Sarić, Alispahić, Marić, Markota, Gulam (još je igrao Josipović), trener Kristijan Tuta

Sljedeće kolo Vodice su domaćin Slogi iz Mravinaca, a Zagora Kamenu.