OBJAVA: 07.05.2012, 13:13h   •   IZMJENA: 07.05.2012, 13:13h   komentara   •     ISPIŠI

Klub sjedeće odbojke Šibenik

Uspješni, a iz gradskog proračuna ne dobivaju ni kune

mojarijeka.hr Uspješni, a iz gradskog proračuna ne dobivaju ni kune
PIŠE Davor Trutin
07.05.2012, 13:13h

U 12 utakmica ostvarili su 11 pobjeda i samo jedan poraz u zadnjoj utakmici uz set razliku 33 : 9.

Odbojkaši iz Kluba sjedeće odbojke „Šibenik“ završili su sezonu 2011/2012 sa najvećim uspjehom do sada. Među 14 klubova u Hrvatskoj ligi sjedeće odbojke zauzeli su 8. mjesto.

Nakon prvog dijela sezone u kojoj se liga igrala u dvije skupine (Sjever i Jug) odbojkaši su bili samo korak do četvrtog mjesta i ulaska u Ligu za prvaka. To im je bio motiv više da u ligi za poredak pokažu svu svoju kvalitetu. U 12 utakmica ostvarili su 11 pobjeda i samo jedan poraz u zadnjoj utakmici uz set razliku 33 : 9.

"Odigrali smo zaista dobru sezonu, i uvijek kada smo bili kompletni bili smo u igri za pobjedu. Da je bilo  samo malo sreće bili bi napravili i korak više. Sve u svemu dobri rezultati su samo motiv više za iduću sezonu, kada ćemo pokušati ući u ligu za prvaka.Cijelu sezonu smo uspješno financijski pokrili, unatoč krizi u gospodarstvu. Uvijek se našlo dobrih ljudi koji su prepoznali naš rad i pomagali nam. Moram naglasiti da je ovo klub za koji nastupaju i osobe sa invaliditetom, na što smo posebno ponosni.Željeli bi samo da nas Savez športova Grada Šibenika prepozna, primi članstvo kako bi i naš klub mogao dobiti sredstava za rad. Nažalost naš zahtjev iz rujna 2009. godine još je uvijek na čekanju" – kazao nam je tajnik kluba Gordan Drenski.

U sezoni 2011/12 za KSO Šibenik su nastupali: Ivica Bašelović, Ivica Jurin, Mario Grubišić, Mario Klarić, Gordan Drenski, Dinko Ninić, Marijo Bašelović, Gordan Slavica, Josip Hrg, Mirko Pajić, Boris Sardelić, Dejan Muselinović, Neven Periša, Stevo Branković.

Naslovna fotografija: ilustracija