Malonogometni turnir 'Lišane 2023.'

Čista Velika izbacila favorizirani Restoran Argola West Ham, dalje prošle i Rupe

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   25.08.2023 u 16:21

Marko Ledenko Mane
Od početka malonogometnog turnira 'Lišane 2023.' četiri utakmice završene su na šesterce. Turnir postaje sve zanimljiviji, kvalitetniji i neizvjesniji.

Mlada ekipa Čiste Velike napravila je pravo iznenađenje i „počistila„ jednog od favorita  poznatu ekipu Restoran Argola West  Ham. Čista Velika od prve minute krenula je žestoko, napadački i nisu respektirali  moćnog protivnika.  Čista Velika brzo je povela 1:0 i to nije zbunilo „ engleze „ koji  preko Perića brzo poravnavaju rezultat. U  nastavku utakmice Čista Velika je držala visok ritam i zasluženo su pobijedili 4:1.

Odličnu utakmicu do zadnjeg sučevog zvižduka odigrali su  Rupe i Udruga studenata BIK. Rupe su do zadnje minute imali vodstvo 1:0, ali doslovce u zadnjim sekundama Martin Čirjak poravnava na 1:1. U ruletu šesteraca Rupe su zasluženo prošle u četvrtfinale.

Piramatovci su neočekivano i lako pobijedili  domaćina Lišane 3 : 0. Al Flos je do zadnjih pet minuta utakmice imao vodstvo 2:0 , stvaro bezbroj šansi, diktirao igru i jednostavno se „poigravao „  s Kukurinom. Kukurin se u posljednjih pet minuta utakmice diže „ iz pepela „ i poravnava rezultat na 2 : 2. U ruletu šesteraca  Kukurin je bio uspješniji i bacio u očaj svog protivnika.

Popay je tijekom cijele utakmice bio premoćan protivnik i uvalio Torcidi Vodice šest komada.

U tijeku je završnica osmina finala i gledatelji s nestrpljenjem čekaju kvalitetne utakmice četvrtfinala.

Školsko igralište.  Gledatelja : 300.  Suci : Darijo  Jarmanović  i Franjo  Bačić

ČISTA  VELIKA  - RESTORAN  ARGOL  WEST  HAM       4 : 1

ČISTA  VELIKA  -  J.Pešić,  A.Perković,  J.Perković (1), Rakić,  Biluš,  Kujundžić (2),  Šunjerga,  Jušić,  Š.Perković. Voditelj  ekipe : Roko Pešić

RESTORAN  ARGOLA  WEST  HAM - Milišić,  Celić,  Perić ( 1), Čuklin,  Orlović . Voditelj ekipe : Ivan  Ilić

RUPE - UDRUGA  STUDENATA  BIK           3 : 2    ( 1 : 1)

RUPE - L.Radnić,  A.Radnić,  Vučenović,  Blaić,  Mandušić, Bajalica,  Kartelo ( 1),  Silov,  Karega,  Dujić,  Brajković,  Brnada. Voditelj ekipe : Joso Dujić

UDRUGA  STUDENATA  BIK: Petrović,  Mikulić,  Čirjak (1), Viduka,  Jurjević,  Guzić,  Čerina, J. Katuša,  Z.Katuša,  Kolić. Voditelj ekipe : Josip  Katuša

PIRAMATOVCI  -  LIŠANE        3 : 0

PIRAMATOVCI   - Đaković,  Papac,  Cinotti,  Mijatović (1), Rodić (1),  Jakovljević,  Burazer (1). Voditelj ekipe : Danijel  Galić

LIŠANE -  Šimunac,  Brajković,  K.Plazina ,  J.Nimac, Š.Nimac,  I.Plazina,  Žilić,  K.Nimac. Voditelj ekipe : Neven  Šimunac

FRIŠKA   RIBA  KUKURIN  - AL  FLOS  BIOGRAD            5 : 3     ( 2 : 2)

FRIŠKA RIBA  KUKURIN - Bračanov,  Petrović, Klarin ,  Kendeš,  Šimat,  Đuran, Špadina (1),  Klarić,  Vodanov (1). Voditelj ekipe : Ivan  Matov-Kukurin

AL FLOS  BIOGRAD - Crnjak  ,  Mršić - Pegy,  Došen , Kulaš,  Lazarevski,   Banić ,  Šarin (1), Birkić,  Jurišić (1). Voditelj ekipe : Domagoj  Nimac

POPAY  -  KLUB NAVIJAČA  TORCIDA  VODICE       6 : 1

POPAY - Marinović,  Pavlović  - Muri (2),  Biluš (2), Hasanović,  Batur,  Dujmović ( 1),  Tabula,  Duvnjak (1)

KLUB NAVIJAČA  TORCIDA  VODICE - Klarić, Šprljan,  Perković, Marin  (1),   Vučak,  Skejić , Šunjerga , Babić, Tabula,  D.Španja,  T.Španja. Voditelj ekipe : Nenad  Bareša

Tekst i foto: Marko  Ledenko  - Mane