Na Baldekinu

Crnica 'na krilima' raspoloženog Jure Copića do slavlja nad Novim vremenom

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   11.02.2024 u 08:08

Facebook MNK Crnica
Malonogometaši Crnice stigli su do važne pobjede na domaćem terenu. Na Baldekinu su s 5:3 pobijedili Novo vrijeme iz Makarske. Junak susreta bio je trostruki strijelac Jure Copić, a svakako vrijedi izdvojiti i odličan nastup vratara Žarka Luketina.

U prvom je poluvremenu Luketin zaustavio nekoliko odličnih prilika gostiju. A na drugoj strani terena Copić je u 12. minuti postigao prvi od svoja tri gola u ovoj utakmici.

Nije to bio rezultat kojim se otišlo na poluvrijeme jer su Makarani preko Huga Lime u 18. minuti stigli do izjednačenja.

Nastavak je bio daleko efikasniji. No, do vodstva su prvo stigli gosti: u četvrtoj minuti nastavka Jelavić je matirao šibenskog čuvara mreže za 1:2 na semaforu. Na scenu tada ponovno stupa Copić koji u istoj minuti postiže dva gola i vraća prednost na šibensku stranu.

Vodstvom Crnice 3:2 ušlo se u završnicu, gdje gosti pokušavaju s vratarom-igračem. Znaju to domaćini kazniti: prvo Škugor zabija sa 6 metara, a potom i Pavić za visokih 5:2.

Do kraja utakmice gosti su uspjeli samo jednim golom ublažiti šibensku pobjedu, za konačnih 5:3 zabio je Hugo Lima.

Kontrolor suđenja: Ivan Novak
CRNICA: Žarko Luketin, Lazar Milosavljević, Niko Škugor, Danijel Knežević, Nikola Pavić, Dragan Vuković, Josip Jolić, Joaquin Piccioni, Antonio Perić, Nenad Knežić, Thiago de Oliveira Feltrin, Jure Copić, Marko Odža, trener: Saša Subotić
NOVO VRIJEME: Filip Bašković, Rafael Lima, Toni Jelavić, Vitor Hugo Lima, Roko Gašpar, Gabrijel Lasić, Dominik Čičić, Marin Musinov, Antonio Husičić, Jakov Mudronja, trener: Duje Bajrušović
STRIJELCI: 1:0 Copić (12′), 1:1 Vitor Hugo Lima (18′), 1:2 Jelavić (24′), 2:2 Copić (31′), 3:2 Copić (31′), 4:2 6m-Škugor (38′), 5:2 Pavić (39′), H. Lima (39′)