15. kolo

Crnica poražena na Baldekinu: Olmissum uzeo tri boda

Ostali sportovi   |   Autor: F.Z.   |   19.02.2024 u 09:11

Prošle subote na Baldekinu odigrano je 15. kolo HMNL-a, u kojoj je Olmissum savladao Crnicu.

Na krilima pozitivnog rezultatskog niza Crnica je na Baldekinu dočekala uvijek jaki Olmissum. Trener Subotić nije mogao računati na požutjelog Milosavljevića, a na zagrijavanju je zbog ozljede otpao Knežević.

Do 14. minute nije se događalo ništa značajno osim nekoliko poluprilika s obje strane, a onda je Sekulić jednu nepotrebnu grešku u obrani Crnice pretvorio u vodstvo Omišana. Dvije minute nakon, Sekulić opet u glavnoj ulozi, pogađa za 0:2. Najbolju prigodu Crnice nije iskoristio Copić u 18. minuti kada su centimetri spašavali Olmissum.

U drugo poluvrijeme Crnica je krenula odlučno, ali nikako nije uspjevala doći do pogotka sve do 28. minute kada Thiago Feltrin sjajno zabija iz slobodnog udarca. Dvije minute nakon, kapetan Vuković zabija za 2:2 za opće oduševljenje na Baldekinu.

Crnica je nastavila sjajno igrati, ali u 36. minuti radovao se Olmissum kada Kustura zabija dalekometni šut u desni kut Luketina za 2:3.

Crnica je krenula s Vukovićem u ulozi igrač-vratar zadnje tri minute, ali do kraja utakmice Olmissum se uspio obraniti i pobjeda ide u Omiš.

- U sljedeći petak Crnica u 18 sati igra u Puli - najavljuju iz kluba

CRNICA: Žarko Luketin, Niko Škugor, Saša Babić, Danijel Knežević, Paulo Katuša, Nikola Pavić, Dragan Vuković, Josip Jolić, Joaquin Piccioni, Antonio Perić, Nenad Knežić, Thiago de Oliveira Feltrin, Jure Copić, Marko Odža, trener: Saša Subotić

OLMISSUM: Vinko Rozga, Duje Kustura, Jakov Hrstić, Josip Jurlina, Bruno Žilić, Antonio Juretić, Josip Juretić, Josip Kolobarić, Iiro Olavi Vanha, Antonio Sekulić, Duje Zemunik, Richard Manuel Rejala Mendoza, Nikola Čizmić, trener: Frane Despotović

STRIJELCI: 0:1 Sekulić (14′), 0:2 Sekulić (17′), 1:2 Feltrin (28′), 2:2 Vuković (31′), 2:3 Hrstić (36′)