OBJAVA: 20.08.2019, 14:34h   •   IZMJENA: 20.08.2019, 14:34h   komentara   •     ISPIŠI

Sinoć završna večer

Domaća momčad slavila na 26. izdanju malonogometnog turnira Danilo kup

Facebook Domaća momčad slavila na 26. izdanju malonogometnog turnira Danilo kup
20.08.2019, 14:34h

Sinoć je završeno 26. izdanje tradicionalnog malonogometnog turnira Danilo kup 2019. U napetom finalu, domaćin je rezultatom 2:1 svladao momčad BDM Njivica, dok su Ražinci, Mali Japan, u lutriji penala bili spretniji od još jedne domaće ekipe, Rider Danilo.

Utakmica za 3. mjesto

Mali Japan - Rider Danilo 1:1 (Ivan Erceg, autogol)

Nakon izvedenih sedmeraca rezultat 6:5 u korist Malog Japana.

Odlična i otvorena utakmica s mnogo izglednih šansi, ali sjajni vratari su čuvali svoju mrežu. Alen Milišić, vratar Ridera, proglašen je za najboljeg vratara turnira.

U lutriji penala, posljednjoj seriji, neprecizan je bio Gordan Milovac. Mali Japan je tako ostvarivši 3. mjesto postigao najbolji rezultat u dosadašnjim nastupima na Danilu.

FINALE

MNK Danilo 2:1 BMD Njivice (Josip Vukičević, Leo Klarin / Tomislav Malenica)

SASTAVI:

MNK Danilo: Luka Vučenović, Domagoj Vukšić, Tino Junaković, Tony Junaković, Ivan Škugor, Niko Škugor, Dragan Vuković, Ante Maleš, Leo Klarin, Josip Vukičević. Voditelj: Lino Gavrilovski.

BDM Njivice: Stipe Bušac, Krešimir Erak, Antonio Bumbak, Milan Slavica, Renato Djak Božić, Tomislav Malenica, Josip Ćoran, Jure Copić, Robert Ljubić, Ivica Bumbak, Šimun Popov, Ivan Stipaničev. Voditelji: Anton Stančić, Nikola Stančić.

Ispunjene tribine danilskog igrališta uživale su u najboljoj utakmici turnira, finalu Danila 2019. Prije samog početka utakmice, održana je minuta šutnje za tragično preminulog juniorskog reprezentativca futsal reprezentacije, Andru Zarača.

Utakmica s mnogo duela, jakih startova,malobrojnih, ali izglednih šansi vratila je domaćina, MNK Danilo, na tron Danilo kupa. Poveli su Njivičani preko Tomislava Malenice, a domaćin je neposredno nakon toga izjednačio iz krasne akcije Škugora i strijelca Vukičevića. Na poluvrijeme se otišlo s izjednačenim rezultatom.

Tvrda utakmica nastavila se i u drugom poluvremenu. Nekoliko minuta prije kraja utakmice, Leo Klarin je precizno naciljao i od vratnice matirao vratara Raka. Trener BDM, Stančić, uveo je golmana igrača i bacio sve karte u napad, ali obrana Danila i vrijeme nisu to dopustili.

Nakon utakmice održano je izvlačenje bogatih lutrija, a gledatelje i igrače je dugo u noć zabavljao DJ DO-MO.