OBJAVA: 06.05.2019, 16:28h   •   IZMJENA: 06.05.2019, 16:28h   komentara   •     ISPIŠI

Odigrano 15. kolo

Druga mininogometna liga: Rasadanik utrpao deset, a West Ham Ražine devet golova


PIŠE ŠibenikIN
06.05.2019, 16:28h

Odigrane su utakmice 15. kola Druge mininogometne lige u Sportskom centru Mandalina.

 

REZULTATI 15. KOLA 2. LIGE:

ZLATNI PAN – YOUNGFELLAS                                     2:4

M. Reljanović, R. Čogelja – D. Grgurica 2, D. Kaurin, A. Marić

JADRAN 4 – HRVATSKI TELEKOM                      5:7

L. Ercegović 3, Š. Gulam, I. Budimir - A. Đelalija 3, S. Bačelić, M. Aužina, F. Garma, J. Šišara

MOKRI BANDITI – DVD GREBAŠTICA               4:3

T. Malenica, M. Kuvač, D. Nadoveza 2 – M. Mrdeža 2, K. Banovac

RASADNIK – GRADSKI PARKING                      10:0

M. Ondrik 3, A. Vukorepa, S. Vukorepa, A. Stančić 4, A. Rak

WEST HAM RAŽINE – FRIGOTRON                    9:2

L. Ivančević 2, I. Tomić, K. Živković 2, B. Sulje 2, R. Djak-Božić, I. Kartelo ag – I. Rakić 2

 

                           TABLICA

1.RASADNIK                    15      14      0        1        94 : 19        42

2.YOUNGFELLAS              15      12      1        2        63 : 22        37

3.FRIGOTRON                 15      11      1        3        74 : 37        34

4.WEST HAM RAŽINE       15      8        0        7        57 : 55        24

5.DVD GREBAŠTICA         15      7        2        6        49 : 36        23

6.HRVATSKI TELEKOM      14      7        0        7        59 : 51        21

7.ZLATNI PAN                 15      6        3        6        38 : 40        21

8.JADRAN 4                    15      3        0        12      47 : 63        9

9.GRADSKI PARKING       15      1        1        13      14 : 82        4

10.MOKRI BANDITI          14      1        0        13      21 : 98        3

 

2.MININOGOMETNA LIGA ŠIBENIK

NEDJELJA, 12.05.2019. 16.KOLO

17:30  JADRAN 4 – MOKRI BANDITI

18:15  HRVATSKI TELEKOM – ZLATNI PAN

19:00  YOUNGFELLAS – GRADSKI PARKING

19:45  DVD GREBAŠTICA – WEST HAM RAŽINE

20:30  RASADNIK – FRIGOTRON

 

NEDJELJA, 19.05. 2019. 17.KOLO

17:30  FRIGOTRON – YOUNGFELLAS

18:15  GRADSKI PARKING – HRVATSKI TELEKOM

19:00  ZLATNI PAN – MOKRI BANDITI

19:45  JADRAN 4 – DVD GREBAŠTICA

20:30  WEST HAM RAŽINE – RASADNIK

 

NEDJELJA, 26.05.2019. 18.KOLO

17:30  ZLATNI PAN – DVD GREBAŠTICA

18:15  WEST HAM RAŽINE – JADRAN 4

19:00  MOKRI BANDITI – GRADSKI PARKING

19:45  HRVATSKI TELEKOM – FRIGOTRON

20:30  YOUNGFELLAS – RASADNIK

 

 

 

Komentari na članak:


NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove portala ŠIBENIK.IN. Portal ŠIBENIK.IN zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara portal ŠIBENIK.IN nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila.

  PRETHODNI ČLANAK

SLJEDEĆI ČLANAK