U finalu bolja od Martinovića

Franka Miškić pobjednica prvog turnira rekreativaca Šibenik 2022.

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   10.04.2022 u 19:51

STK Šibenik
Franka Miškić pobjednica je prvog turnira stolnoteniskih rekreativaca koji je održan u subotu u prostorijama STK Šibenik. Nastupilo je ukupno 17 natjecatelja od čega 3 djece (Franka Miškić, Fabio Šanić i Luka Borak) te 15 rekreativaca koji su uglavnom sudjelovali u ovosezonskoj rekreativnoj ligi.

Već se u natjecanju grupa vidjelo da nema posebnog favorita koji će dominirati turnirom. Naime, Franka je u grupama izgubila od Jerka Martinovića da bi potom napravila zaokret te u četvrtfinalu pobijedila favoriziranog Antu Lučeva rezultatom 3:1. U polufinalu je pobijedila odličnog igrača rekreativne lige Mladena Skelina 3:0.

Drugo polufinale su igrali Jerko Martinović i Zoran Lalić. Bio je to ujedno i derbi dva igrača iz zlarinskog kluba. Na kraju je pobjedu odnio Jerko rezultatom 3:0.

Finalni meč između Franke Miškić i Jerka Martinovića bio je doista pun uzbuđenja, kvalitetne igre i lucidnih poteza u kojem je Franka imala više sreće i znanja da bi na kraju pobijedila Jerka rezultatom 3:2.

Igrana je i utješna  skupina  igrača koji su ispali iz grupnog dijela natjecanja. U utješnoj skupini raspored je bio slijedeći: prvo mjesto osvojio je Ivica Validžić, drugo mjesto Damir Čakić, te treće Marko Udovičić.

Bez obzira na činjenicu tko je zauzeo koje mjesto, druženje je bilo ugodno, te smo ga nastavili za stolom uz ukusno jelo i piće. Usput smo proslavili i popuštanje epidemioloških mjera i povratak u normalan život bez obveznih maski za lice – poručuju iz STK Šibenik.