U Zadru

Još jedan medaljama bogat vikend za Gimnastički klub Šibenik-Dalmacija

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   17.05.2023 u 18:03

GK Šibenik-Dalmacija
Gimnastički klub Šibenik – Dalmacija sudjelovao je u Zadru na 2. kolu Kupa Hrvatske regije jug.

Program je započeo u nedjelju oko 10 sati gdje su se u svečanom defileu  predstavile sve sudionice regije (KRG Sirena iz Zadra, KRŠG Rusulice iz Trogira, KRŠG Floramye iz Splita,KRG Nebo iz Šibenika  i GK Šibenik – Dalmacija iz Šibenika). Natjecale su se u individualnom i grupnom programu/parovi /trojke, seniorskoj, juniorskoj i kadetskoj kategoriji, kao i u mlađim kadetkinjama i mini kategoriji.

Gimnastički klub Šibenik – Dalmacija sudjelovao je u individualnim  i grupnim vježbama.

U individualnom programu:

U kategoriji mini Rita Raci osvojila je 3. mjesto i brončanu medalju, dok je Iva Bilać osvojila 4. mjesto.

U kategoriji mlađih kadetkinja Lucija Tare osvojila je  2. mjesto i srebrnu medalju (2. mjesto vježba bez rekvizita i 2. mjesto vježba s obručem).

U kategoriji juniorki Antea Mileta osvojeno 7. mjesto, Mia Nakić 8. mjesto, Anđela Brocić 9. mjesto, Eva Maria Kalpic 11. mjesto, a Nika Bujas 12. mjesto.

U kategoriji seniorki Dora Jurčević osvojila je 2. mjesto i srebrnu medalju (2. mjesto u vježbi s loptom i 2. mjesto u vježbi s čunjevima).

Tonka Sladoljev osvojila je  3. mjesto i brončanu medalju (1. mjesto u vježbi s obručem i 3. mjesto u vježbi s čunjevima). Gabriela Jakovljević osvojila je 4. mjesto (2. mjesto u vježbi s obručem).

Grupne vježbe parovi

U kategoriji mini Roza Španja i Marta Bilić osvojile su 2. mjesto i srebrnu medalju, Mareta Milošević i Andrea Vranković osvojile su 3. mjesto i brončanu medalju.

U kategoriji mlađe kadetkinje Lana Šarić i Iris Renata Pulić osvijile su  2. mjesto i srebrnu medalju.

U kategoriji kadetkinje

Vita Čala i Roza Milošević osvojile su 3. mjesto i brončanu medalju. Nadja Lacmanović i Ana Grozdanić osvojeno 4. mjesto, a Sunčica Vlašić i Adriana Dadić osvojeno 5. mjesto.

Grupne vježbe trojke

U kategoriji  kadetkinje Saša Veligdenski, Dea Deranja, Karla Osmić osvojile su 2. mjesto i srebrnu medalju.

Grupne vježbe:

U kategoriji mini Ana Pešić, Ema Gović, Luce Lovrić, Lana Lamešić, Franka Stojić osvojile su 3. mjesto i brončanu medalju.

Trenerice Ivančica Jakoliš i Nena Kulušić iznimno su zadovoljne nastupom svojih natjecateljica i njihovim plasmanima.