Borba za opstanak

Malonogometaši Crnice poraženi na Baldekinu: Square uzeo tri boda

Ostali sportovi   |   Autor: F.Z.   |   15.01.2024 u 09:55

U 10. kolu SuperSport HMNL, malonogometaši Squarea porazili su Crnicu na Baldekinu rezultatom 2:3.

Crnica je u dvoboj ušla s Odžom na vratima, oslabljena za Luketina i Jarmanovića kojih su ozljede ostavile izvan sastava te kartoniranih Pavića i Škugora.

Sve je krenulo savršeno pogotkom Copića, ali stvari na početak vratio je Đuraš minutu nakon. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao.

U drugom dijelu nastavilo se u istom ritmu, a Square je poveo u 30. minuti nakon što je udarac Hrkača na putu do gola pogodio Perića, promijenio smjer pa završio iza leđa Odže.

Crnica je pokušala s igračem vratarom, ali do kraja susreta bila je kažnjena pogotkom Cvjetkovića s gola na gol. Do kraja utakmice Milosavljević je postigao pogodak u zadnjoj sekundi i postavio konačnih 2:3 za goste.

Crnici predstoji teško gostovanje u Osijeku, sljedeći petak u 18 sati, kod još jedne momčadi s donjeg dijela ljestvice.

STRIJELCI:
1:0 Copić (1′), 1:1 Đuraš (2′), 1:2 Hrkać (29′), 1:3 Cvjetković (39′), 2:3 Milosavljević (40′)

CRNICA: Josip Jolić, Marko Odža, Lazar Milosavljević, Saša Babić, Danjel Knežević, Paulo Katuša, Vicenzo Ćaleta-Car, Dragan Vuković, Antonio Perić, Nenad Knežić, Jure Copić, trener: Saša Subotić

SQUARE: Zoran Primić, Petar Prce, Gordan Duvančić, Mirko Hrkač, Maro Đuraš, Guilherme Dos Santos, Ivan Daničić-Kačić, Haron Džanković, Antonio Noković, Lassi Valtteri Lintula Arttu, Hrvoje Cvjetković, trener: Marin Jukić