SADA ČITATE
Malonogometni turnir ‘Kup Vukšić 2020.’: Već na startu ispali vodički Heroji
KLJUČNE RIJEČI
mali nogomet
          OBJAVA: 04.07.2020, 14:25h   •   IZMJENA: 04.07.2020, 14:25h   komentara   •     ISPIŠI

Počeo u petak

Marko Ledenko-Mane Malonogometni turnir ‘Kup Vukšić 2020.’: Već na startu ispali vodički Heroji
04.07.2020, 14:25h

U petak s velikim iščekivanjem u prekrasnoj vukšićkoj malonogometnoj Areni počeo je malonogometni turnir “Kup Vukšić 2020 “. Na samom startu turnira mnogobrojni gledatelji vidjeli su da će ove godine uživati u kvalitetnim i neizvjesnim utakmicama.

Bila Vlaka priredila je veliko iznenađenje pobjedivši velikog favorita drugoligaša Heroje iz Vodica 3:2. Bila Vlaka je sjajnom akcijom već u trećoj minuti povela 1:0 i ‘tuširala’ Heroje. Tijekom utakmice gledatelji su vidjeli odličnu utakmicu s puno lijepih akcija, golova i izmjeničnog rezultata. Bila Vlaka je pored žestokih napada Heroja od 29. minute uspjela sačuvati konačnu pobjedu 3:2. Za Bilu Vlaku nastupa  kompletna vrhunska  momčad Podstrane koja je bila pobjednik veteranskog turnira Torcida kupa.

Tinj i Dola odigrali su agresivnu i napadačku utakmicu u kojoj se Tinj bolje snašao i znalački zabijao golove. Rezultat do 35. minute glasio je 1:1. Do kraja utakmice Tinj postiže tri pogotka i zasluženo slavi prolaz u slijedeće kolo.