Članovi Plivačkog kluba 'More'

Mislav Badurina, Mate Džepina i Petar Stegić sjajni na plivačkom mitingu u Zagrebu

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   25.03.2024 u 14:49

PK More
Proteklog vikenda u Zagrebu, na Savi, održan je 2. plivački miting „MSM swim shop Žabica“ u organizaciji HAPK „Mladost“. Sudjelovalo je 344 sudionika iz 18 klubova, a natjecali su se u tri starosne kategorije. Plivački klub „More“ predstavljali su: Mislav Badurina, Vice Cvitan, Mate Džepina, Vice Klarić, Laura Petričić i Petar Stegić.

Među osvajačima medalja ponovno su se našli Mislav Badurina, Mate Džepina i Petar Stegić. U svakoj otplivanoj utrci osvojili su medalje, a na samom kraju natjecanja opet su obradovali sve kada su se u disciplini 50m slobodno sva trojica zajedno našla na pobjedničkom postolju.

Mislav Badurina je u izvrsnim nastupima osvojio 3 zlatne medalje u disciplinama 50m leđno, 100 i 50m prsno te srebrnu medalju u disciplini 50m slobodno.

Mate Džepina je također osvojio isti komplet medalja.  U izvrsnim utrkama disciplina 200m mješovito, 50m delfin i slobodno osvojio je 3 zlatne medalje te srebrnu u disciplini 50m leđno.

Petar Stegić je u svojim izvrsnim nastupima osvojio 2 zlatne medalje, u disciplinama 100m leđno i slobodno te 2 brončane medalje u disciplinama 200m mješovito i 50m slobodno.

-Bilo nam je ovo prvo ovosezonsko natjecanje na 50-metarskom, olimpijskom, bazenu i ne krijemo zadovoljstvo otplivanim rezultatima svih naših plivača i na tome im čestitamo – poručuju iz PK 'More'.