Na Baldekinu bolji od Broda 035

MNK Šibenik 1983 upisao novu pobjedu i napravio veliki korak prema prvoligaškom društvu

Ostali sportovi   |   Autor: Š.I.   |   09.05.2021 u 20:01

Facebook Naši tići/arhiva
Malonogometaši Šibenika 1983 napravili su veliki korak prema prvoligaškom društvu. Upisali su na svom Baldekinu novu pobjedu, s 4:2 pobijedili su Brod 035.

U četvrtom kolu kvalifikacija za Prvu HMNL Šibenčani su i drugi put pobijedili Brođane. Domaću momčad u vodstvo je doveo Škugor u drugoj minuti. Bio je to i rezultat prvog poluvremena.

Gosti su u drugom poluvremenu uzvratili s dva uzastopna gola s kojima su i preuzeli vodstvo. Silovito je Bakulina momčad napadala nakon što se našla u rezultatskom zaostatku.

U samoj završnici stiže nagrada: Knežević je u 36. minuti pogodio za 2:2, a Škugor dvije minute kasnije vraća ponovno prednost na šibensku stranu. Pobjedu je potvrdio Šućur u posljednjoj minuti utakmice.

Važna pobjeda Šibenčana kojom su se vratili na vodeće mjesto na ljestvici, a od četiri momčadi u kvalifikacijama, podsjećamo, dvije će ući u prvoligaško društvo. Šibenčani su vrlo blizu tog ostvarenja.

ŠIBENIK 1983 – BROD 035 4:2  (1:0)

Prvi sudac: Zdravko Kuran
Drugi sudac: Ivan Šalinović
Treći sudac: Goran Duvnjak
Četvrti sudac: Antonio Mutić
Delegat: Igor Vojković

ŠIBENIK 1983: Marko Mihaljević, Franko Knez, Nenad Knežić, Zvonimir Šućur, Mario Žumberac, Ivan Škugor, Danijel Knežević, Ante Kosor, Frane Batinica, Ante Palavra, Vinko Jurković, Antonio Milanović, Alen Protega, Alen Milišić, trener: Andrija Bakula

BROD 035: Željko  Konrad, Mario Ćubel, Domagoj Đurković, Nikola Cindrić, Matej Gačić, Danijel Nikolić, Mirko Kruljac, Ivan Ivanagić, Luka Đerek, trener: Ivica Ćorluka

STRIJELCI: 1:0 Škugor (2′), 1:1 Ivanagić (24′), 1:2 Ivanagić (25′), 2:2 Knežević (37′), 3:2 Škugor (38′), 4:2 Šućur (40′).