OBJAVA: 21.02.2019, 21:19h   •   IZMJENA: 21.02.2019, 21:19h   komentara   •     ISPIŠI

Školski sport

Muška ekipa Ekonomista i cure iz Strukovne škole najbolji su u županiji u badmintonu

21.02.2019, 21:19h

Nakon osnovnih odigrano je i županijsko prvenstvo srednjih škola u badmintonu. Naslov prvaka i plasman na državno prvenstvo osvojili su Ekonomska škola Šibenik u muškoj i Strukovna škola Šibenik u ženskoj konkurenciji.

Županijsko natjecanje igralo se u dvorani OŠ Meterize, a kod djevojaka su sudjelovale četiri ekipe. Najuspješnije su bile igračice iz Strukovne škole, drugo mjesto pripalo je Gimnaziji Antuna Vrančića, treće Ekonomskoj školi, dok su na četvrtom mjestu završile učenice Medicinske škole.

Šest ekipa sudjelovalo je u muškoj konkurenciji. Nakon borbe u grupi do finala su stigli Gimnazija i Ekonomska škola, obje Šibenik. Ekonomisti su u finalu bili uspješniji, slavili su s 3:1.

Objeekipe koje su osigurale naslov najboljih u županiji, putuju na državno prvenstvo u Zadar od 6. do 8. ožujka.