OBJAVA: 03.03.2018, 18:55h   •   IZMJENA: 03.03.2018, 18:55h   komentara   •     ISPIŠI

U pet setova

Facebook Neizvjestan susret otišao na stranu gostiju: Odbojkaši Šibenika poraženi od Rovinja
03.03.2018, 18:55h

Punih 89 minuta trajala je velika borba odbojkaša Šibenika 91. za nove bodove. Na kraju, s Baldekina bodove odnosi Rovinj koji je slavio s 3:2.

S 25:22 Šibenčani su dobili prvi set. U drugom se gosti vraćaju, dobivaju ga s 25:20. Treći ponovno pripada Skelinovoj momčadi, rezultatom 25:21.

Identičnim rezultatom završava četvrti set, samo u korist gostujuće momčadi. Odluka pada u petom setu gdje su spretniji igrači Rovinja koji ga dobivaju s 15:11.