OBJAVA: 27.11.2018, 16:44h   •   IZMJENA: 27.11.2018, 16:44h   komentara   •     ISPIŠI

U Budvi

Novi uspjeh GK Šibenik-Dalmacija: Jurčević srebrna, Jakovljević i Sladoljev brončane

27.11.2018, 16:44h

Proteklog vikenda Gimnastički klub Šibenik bio je vrlo aktivan i silno raspoložen u osvajanje odličja na međunarodnom natjecanju. Vrijedne ritmičarke nastupile su u Budvi, na međunarodnom natjecanju pod nazovom „Dani Budve 2018 „ kojeg već dugi niz godina uspješno organizira Klub ritmičke gimnastike Budva

Na natjecanju su sudjelovalo oko150 natjecateljica iz Srbije, Bosne i Hercegovine, ....

- Boje Kluba uspješno su predstavile Gabriela, Dora i Tonka u A i B programi i već pomalo i tradicionalno u Šibenik su se vratili s osvojenim medaljama i mnogo prekrasnih dojmova – kažu u GK Šibenik- Dalmacija.

U kategoriji Kadetkinje u A programu Gabriela Jakovljević osvojila je 3. mjesto  i brončanu medalju. U B – programu u kategoriji kadetkinja DORA JURČEVIĆ osvojila je 2. mjesto i srebrnu medalju. TONKA SLADOLJEV osvojila je 3. mjesto  i brončanu medalju

- Domaćini su bili sjajni, nakon završenog natjecanja uživali smu u razgledavanju Budve. Šibenske gimnastičarke nastupile su pod vodstvom svojih trenerica Ivančica Jakoliš i Nena Kulušić i Antea  Lea Luketa – kažu u klubu.

Za Gimnastički klub Šibenik- Dalmacija nema predaha jer idući vikend putuju na međunarodno natjecanje u Ljubljanu.