OBJAVA: 23.03.2019, 08:06h   •   IZMJENA: 23.03.2019, 08:06h   komentara   •     ISPIŠI

Bura i Zekonjić donijeli slavlje

Peta pobjeda u nizu: MNK Šibenik 1983 pobijedio drugoplasirane vodičke Heroje

Sjajne igre malonogometaša Šibenika u drugom dijelu sezone nastavljaju se i dalje. Na Baldekinu su, uz srčanu podršku Funcuta, s 2:0 pobijedili vodičke Heroje 2007.

Facebook Naši Tići Peta pobjeda u nizu: MNK Šibenik 1983 pobijedio drugoplasirane vodičke Heroje
23.03.2019, 08:06h

U prvom poluvremenu vratari su svoje mreže sačuvali nedirnutima. I bilo je tako i u dobrom dijelu drugog poluvremena. A onda su domaćini s dva gola 'slomili' protivnika.

Prvo je Ive Bura u 35. minuti donio oduševljenje za šibenski dio publike, a vrhunac je bio nekoliko minuta kasnije kad je Josip Zekonjić potvrdio šibensku pobjedu.

Bila je ovo čak peta uzastopna pobjeda ovog proljeća Bakulina sastava. Funcuti, kao i uvijek, raspjevani i bučni. A kažimo i kako će prihod od utakmice ići Udruzi navijača šibenski Funcuti.